O nás

Naša spoločnosť Automatex s.r.o. s pôsobnosťou po celom Slovensku sa od roku 2010 zaoberá veľkoobchodným a maloobchodným predajom a distribúciou náhradných dielov, olejov a doplnkov pre osobné, nákladné automobily, motocykle a štvrokolky. V roku 2018 sme vzhľadom na dopyt našich zákazníkov rozšírili ponuku o servisné vybavenie a náradie, diely do automatických prevodoviek a náhradné diely pre Americké/USA vozidlá. 

V ponuke máme široký sortiment celosvetovo najznámejších a najväčších výrobcov automobilových dielov, ktoré sa vyrovnajú dokonca niekedy prevyšujú kvalitu a životnosť originálnych náhradných dielov. Našim veľkoobchodným zákazníkom a partnerom ponúkame denne rozvoz naším vozidlom a kvalitnú spoluprácu, zastrešenie a vybavenie autoservisu. Našim cieľom je nie len predať náhradný diel ale aj poskytnúť kvalitný servis okolo toho celého  či už poradenstvo , kvalitnú a zodpovednú záruku a poskytnúť našim spokojným zákazníkom niečo viac či už pracovné oblečenie, vybavenie servisu rôzne reklamné a propagačné materiály a podobne… Náš tím pozostáva z mladého kolektívu s dlhoročnými skúsenosťami  a praxou v oblasti automobilov, preto sme vždy pripravený vyhovieť akýmkoľvek požiadavkám, poradiť a navrhnúť možný a cenovo dostupný náhradný diel.

V našej ponuke nájdete:
Autodiely pre osobné a nákladné vozidlá
Motodiely pre motorky a štvorkolky
Servisné vybavenie a náradie
Americké/USA diely
Diely do automatických prevodoviek 
Autodoplnky
Autokozmetika
Autochémia
Autoelektro
Autobatérie
Pneumatiky
Disky (plechové aj hliníkové/elektróny)

Neustále rozširujeme náš sortiment a skladové zásoby, podľa potrieb a dopytov zákazníkov. Politikou našej spoločnosti sú pevné a dlhoročné vzťahy s našimi partnermi a preto dbáme na neustále zvyšovanie a zlepšovanie našich služieb. Naším hlavným cieľom je Vaša spokojnosť.